Kontaktu forma

Detaļu dažkārt ne tikai ir jāizgriež, bet arī jāspēj savienot ar citām. Šādā gadījumā ir nepieciešams detaļu montāžas pakalpojums.

Tāpat kā skapis sastāv no daudzām detaļām, tā arī detaļas var sastāvēt no vairākām savā starpā savienotām detaļām. Būtu muļķīgi veidot skapi no dažādām detaļām, kuras iegādātas pie dažādiem ražotājiem, kuriem ir atšķirīgi gan standarta izmēri, gan materiāli un krāsa. Turklāt detaļu pasūtīšana no dažādiem ražotājiem varbūt ļoti laikietilpīgs process, kuru sadārdzina muitas un piegādes izmaksas. Lai ekonomētu laiku, meklējot dažādas detaļas sastāvdaļas un pasūtot tās no dažādiem ražotājiem, pasūtītājs var pieteikt detaļas montāžas pakalpojumu.

Savienojuma vietu montāža ir sarežģīta un atbildīga detaļas izgatavošanas tehnoloģijas procesa daļa, kas parasti tiek veikta ar rokām. Tieši tāpēc pat labi izgatavotas detaļas, nokļūstot neprofesionāļu rokās, bieži vien tiek bojātas un nestrādā vēl pirms savas ekspluatācijas laika. Montāžas laikā atklājas dažādas nepilnības, kas tika pieļautas iepriekšējās izgatavošanas stadijās, tāpēc bieži nākas izmantot manuālo pielāgošanu, lai nodrošinātu nepieciešamo izstrādājuma kvalitāti.

Savienojuma vietas var būt atdalāmas un neatdalāmas jeb savienotas ar līmes palīdzību. Izmantojot līmi, tā tiek uzziesta uz savienojumu virsmas vai nu manuāli, vai mehāniski. Montāžā savienotās detaļas, atkarībā no ierīces konstrukcijas, dažkārt tiek pakļautas papildus mehāniskai apstrādei.

Mūsu meistariem ir pietiekoši plaša pieredze dažādu sarežģītību konstrukciju montāžā. Līdz ar to varam piedāvāt ne tikai mūsu darbnīcās izgatavoto detaļu, bet arī jebkura ražotāja detaļu montāžu. Ražošanā iegūtā pieredze sniedz mums pārliecību par darba rezultātu. Tas ļaus ātri atrast labākos un lētākos risinājumus, iegādāties visas nepieciešamās sastāvdaļas un izsniegt pilnībā samontētu un notestētu detaļu.

Visa atbildība par detaļas kvalitāti gulsies uz mums, kas ļaus izsekot un novērst jebkādas kļūmes pēc iespējas ātrākā laikā. Izvēloties detaļas montāžu pie mums, jūs saņemsiet VIENU garantiju uz VISU detaļu (nevis uz atsevišķām detaļas sastāvdaļām), VIENU piegādes izmaksu (nevis daudzas piegādes un laika tēriņus atmuitošanā) un VISU savienojuma nianšu ievērošanu.

Jūs pasūtāt, mēs nosakām cenu, iepērkam nepieciešamos materiālus un samontējam.