Kontaktu forma

MŪSU PARTNERIEM ĀRPUS LATVIJAS!

Lielā pieredze vietējā tirgū un darbā ar uzņēmumiem no Austrumeiropas, ir devusi mums iespēju piedāvāt augstas kvalitātes pakalpojumus Rietumeiropā par samērīgām cenām.

Mēs ar interesi raugāmies uz Skandināvijas un Rietumeiropas uzņēmumu pasūtījumiem, jo varam nodrošināt gan ātru detaļu piegādi, gan saprotamas cenas, gan atbilstošu kvalitāti, jo strādājam ar tieši tādas pašas kvalitātes darbagaldiem, kādi ir jebkurā Eiropas uzņēmumā.

Pasūtot pie mums nepieciešamo pakalpojumu, Eiropas uzņēmumam NAV nepieciešamības to atmuitot, viegli var izsekot piegādes norisi un vienotā ekonomiskā zona nodrošina labvēlīgas cenas. Turklāt detaļas kvalitāte ir tikpat augsta, bet izmaksas daudz lētākas. Turklāt visi izcelsmes sertifikāti tiks marķēti kā EU valstu ražojums, jo Latvija ir Eiropas Savienības dalībvalsts. 

10 gados uzkrātā pieredze ļauj mums atrast piemērotākos piegādes risinājumus, ražošanas norisi var viegli kontrolēt, ierodoties pie mums personīgi, ko pašreiz nodrošina lētie lidojumi un neierobežotā pārvietošanās Eiropas Savienības robežās. Viss ražošanas process no detaļas rasējuma līdz reālajam izstrādājumam pasūtītāja rokās tiek veikts vienā vietā, ir viegli pārskatāms un koriģējams.

Norēķini ir viegli veicami, pateicoties Eiropas maksājumu sistēmai.

Tā kā mūsu iepirkuma un loģistikas departamenta darbinieki runā angļu valodā, jūs varat saņemt atbildes uz visiem saviem jautājumiem, vienkārši piezvanot uz norādītajiem tālruņa numuriem kontaktu sadaļā vai uzrakstot uz norādīto e-pastu.

Droši prasiet par īpašajiem nosacījumiem eksporta klientiem, un mēs garantējam, ka cenas, noteikumi un nosacījumi darījumiem patīkami iepriecinās!