Kontaktu forma

Proektēšana

Skicēšana, projektu vadīšana,

analogu detaļu izgatavošana.

Lasīt vairāk »

Materiālu griešana

Materiālu griešana ar ploteri, 

Lāzergriešana un lāzergravēšana,

Lokšņu štancēšanas.

Lasīt vairāk »

Ražošana

Detaļu ražošana pēc parauga,

Gabala ražošana,

Nelielu partiju ražošana.

Lasīt vairāk »


Par uzņēmumu

Uzņēmums “Cut Service” darbojas Latvijas tirgū jau 10 gadus. 

Sākumā piedāvājām iegādāties tehniskos materiālus, bet ar laiku ievērojām, ka mūsu klienti īsti neprot ar tiem apieties, kā rezultātā, vai nu vispār pārstāja tos pirkt, vai arī pirka pārāk lielos vairumos, jo daudzi apstrādes laikā tika bojāti. 

Gadu gaitā iegūtā pieredze ir ļāvusi saprast, ka tieši mūsdienu tehnoloģijas ir labākais risinājums klientu darba drošībai un iekārtu, kā arī aprīkojumu ilgstošai kalpošanai. Mums parādījās jauns mērķis – piedāvāt tirgū detalizētu pieeju un tehniski pārdomātu piegādi, lai vienkāršotu sarežģītus un izaicinošus uzdevumus. 

Līdz ar to, mēs esam nevis vienkārši pārpircēji un pārdevēji, bet gan inženieri un projektētāji, kas atrod piemērotākos risinājumus klienta vajadzībām. Mēs vēlamies kļūt par līderiem tehnisko materiālu (plastikāta, gumijas, poliuretāna, teflona u.c. izstrādājumu) apstrādē un būt par vietējā mēroga partneriem ražotājiem Baltijā. 

MĒS PRECĪZI IZGRIEZĪSIM JEBKURU JŪSU KAPRĪZI!

Aprīkoti ar lielākajām un labākajām materiālu griešanas un formas piešķiršanas iekārtām, mēs varam realizēt apjomīgas idejas ātrā laikā un par samērīgu samaksu, sākot no skices un vajadzīgo materiālu iegādes līdz pat gatavai produkcijai vairumā. Dzīves piemērs – 50 000 jaunu aprīkojuma modeļu no organiskā stikla divu nedēļu laikā no idejas līdz piegādātai precei. 

Šajā vietnē esam izvietojuši visu informāciju par savām ražošanas iespējām, izmantotajām iekārtām un materiāliem. Jums atliek tikai izvēlēties sev piemērotāko risinājumu un uzrakstīt mums. Mūsu kontaktu sadaļā atradīsiet visu nepieciešamo informāciju, kā ar mums sazināties, kas vienmēr tiek laicīgi atjaunota.