Kontaktu forma

Dažkārt ir nepieciešama jauna detaļa, lai aizvietotu veco, kuras kalpošanas laiks ir jau beidzies. Izmantotais darba galds vai iekārta var būt jau izņemta no ražošanas, līdz ar to šādu detaļu no ražotāja pasūtīt vairs nav iespējams, vai tās izgatavošana ir pārāk dārga.  Turklāt pēdējos gados mēs arvien biežām sastopam ar situācijas, kad dažādu konstrukciju elementi nespēj izturēt esošo noslodzi. Iekārtu ražotāji, meklējot lētākos risinājumus, detaļu ražošanā bieži izmanto pilnīgi nepiemērotus materiālus, kas izraisa vecās detaļas ātro nodilšanu.

Ja jaunas detaļas pasūtīšanas laiks ir ilgs, turklāt tiek piedāvāts tāds pats, lēts materiāls, gudrāk būtu izgatavot jaunu un izturīgāku detaļas versiju. Šajā gadījumā veco detaļu var atnest pie mums, izteikt savu vajadzību, un mēs atradīsim piemērotāku un izturīgāku materiālu, no kura ātri izgatavosim jauno versiju, kas kalpos daudz ilgāk un labāk.

Mūsu uzņēmums spēj izgatavot jebkura skaita detaļas - gan vienu, gan līdz 1000 gabaliem, turklāt materiāls, no kura tās tiek izgatavotas, nespēlē lielu lomu. Tā kā šāda rīcība visdrīzāk ir eksperiments, mēs piedāvājam nevis sērijveida ražošanu, bet gan atsevišķu detaļu izgatavošanu pārbaudes vajadzībām, lai atrastu ērtāko un  labāko risinājumu.