Kontaktu forma

Pirmā iekārta, kuru iegādājāmies, bija domāta tieši STANCĒŠANAI. Lokšņu štancēšana ir lēts risinājums gadījumā, ja ir nepieciešams izgatavot lielu skaitu VIENĀDU detaļu pēc šablona.

Šajā gadījumā ir darbagalds, uz kura tiek novietots jebkurš materiāls – plastmasa, gumija, paranīts (bieži izmantots blīvju izgatavošanai), āda vai korķis, un nazis, kurš tiek izgatavots pēc noteiktas detaļas šablona. Katrai detaļai tiek izgatavots īpašs nazis, kurš pielāgots NOTEIKTAI formai. Nazis tiek ievietots augšējā darbagalda daļā jeb presē, bet uz darbagalda virsmas tiek izklāts materiāls, no kura nepieciešams veidot vajadzīgo detaļu. Augšējā darbagalda daļa ar smagumu strauji krīt uz leju, iecērtot nazi materiālā, kas attiecīgi izgriež formu pēc ievietotā šablona. Kopējais sitiena smagums ir 20 tonnas, kas ļauj pārgriezt dažāda biezuma un blīvuma materiālus. 

Ja detaļas izgatavošanai NAV iespējams pielāgot CITAS griešanas iekārtas, mēs joprojām izmantojam šo, kā precīzu un pārbaudītu risinājumu. 

Lokņu stancēšanai ir piemēroti tādi materiāli kā grafīts, tehniskā gumija, paranīts, mīkstā plastmasa, silikons, voiloks, āda, tekstils un citi. 

Maksimālais pieļaujamais materiāla biezums ir 15 mm. 

Katram griešanas procesam ir gan savas priekšrocības, gan mīnusi, kurus nākas ņemt vērā, izgatavojot nepieciešamo elementu. Šajā gadījumā, eksperimentējot ar detaļas šablonu, nākas veidot vairākus nažus, kas ir ilgs, dārgs un darbietilpīgs process. Ar laiku uzkrājas arvien lielāks nažu daudzums, kas aizņem lielu telpu. Šādam detaļas griešanas veidam joprojām ir raksturīgs arī noteikts cilvēka kļūdu faktors, kura rezultātā tiek izniekots gan materiāls, gan laiks, ja naža forma kaut kādā veidā ir nobīdījusies un, štancējot detaļas, veidojas liels skaits brāķa. Pašas naža formas lietošanas ilgums arī nav liels, jo tā iztur vien 1000 sitienus. Ja ir lielāks detaļu skaits, nākas pasūtīt jaunu naža formu, kas sadārdzina detaļas pašizmaksu un paildzina izgatavošanas laiku. Dažos gadījumos detaļas forma var būt pārāk sarežģīta šāda tipa nažiem, līdz ar to nākas meklēt citus izgatavošanas risinājumus. Tieši tāpēc esam iegādājušies un izmantojam VAIRĀKAS dažādas iekārtas, lai katrai vajadzībai piemeklētu labāko risinājumu.